Produkcja opakowań z tektury falistej

Firma Ergo-Pack prowadzi działalność produkcyjno-handlową od roku 2002 jako kontynuacja ponad 100-letniej tradycji Krapkowic w przemyśle papierniczym, wychodząc naprzeciw potrzebom silnie rozwijającej się w okolicy branży opakowaniowej. Dziś z powodzeniem zaopatruje również przemysł meblarski, chemiczny, metalurgiczny, obuwniczy oraz inne.

Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór asortymentu, w tym głównie opakowania tekturowe i kartony, co umożliwia nam bogate zaplecze technologiczne. W pracy kierujemy się wartościami, które pozwalają na kreowanie nienagannej opinii przedsiębiorstwa mogącego poszczycić się zapleczem fachowców, na pomóc których zawsze można liczyć – zwłaszcza w zakresie doradztwa. W parze z doświadczeniem i zdobytą wiedzą idzie jakość oraz profesjonalne podejście do Klientów – zarówno detalicznych, jak i hurtowych.

Oferowane przez nas materiały opakowaniowe służą przede wszystkim do zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniami mogącymi powstać w trakcie przechowywania i transportu. Opakowania kartonowe są uniwersalne, dlatego też mają zastosowanie w wielu branżach. Do ich produkcji używa się tektury falistej, składającej się z kilku warstw papieru.
Posiadamy pozwolenie na zbiórkę i transport makulatury.


Dysponujemy własnym transportem, którym dostarczamy towar do klienta. 

Bardzo korzystne terminy realizacji zamówień.

Wizja & Misja – polityka jakości

Dzięki naszej konsekwentnej polityce jakości staliśmy się godnym zaufania oraz kompetentnym Partnerem dla naszych Klientów i Dostawców. Najważniejsze dla nas sa zadowolenie jak i zabezpieczenie wszystkich interesów naszych partnerów handlowych.

Jedynie w ten sposób możliwe jest utrzymanie naszej znaczącej pozycji na polskim i zachodnioeuropejskim rynku oraz by w dalszym ciągu rozwijać się w tym obszarze.

 Do naszej,,Misji” podchodzimy bardzo poważnie, sprzedając tym samym produkty najwyższej jakości oraz oferując wsparcie techniczne.